Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Aktyvūs filtrai

Namų kvapas Bispol Green garden (50ml)

7,90 €
4 vnt.

Namų kvapas Bispol "Green garden" 50ml su natūraliais magnolijų lapais. Per stiebelį aromatingas skystis pakyla į lapelius ir apie 4 savaites skleidžia augalų ir vaisių kvapą, leidžiantį sukurti nepakartojamą atmosferą. Kildamas skystis intensyvina magnolijos lapų spalvą, sukurdamas ombre efektą. Aukštis - 18cm, skersmuo - 6.3cm.

Viršutinės natos: ananasai, vyšnios, žolė.

Širdies natos: apelsinų žiedai, lelija, alyva, rožė.

Pagrindinės natos: vanilė, heliotropas.

Namų kvapas Bispol Wild freesia (50ml)

7,90 €
4 vnt.

Namų kvapas Bispol "Wild freesia" 50ml su natūraliais magnolijų lapais. Per stiebelį aromatingas skystis pakyla į lapelius ir apie 4 savaites skleidžia žavų ir gaivų kvapą, leidžiantį sukurti nepakartojamą atmosferą. Kildamas skystis intensyvina magnolijos lapų spalvą, sukurdamas ombre efektą. Aukštis - 18cm, skersmuo - 6.3cm.

Viršutinės natos: melionas, obuolys.

Širdies natos: ciklamenai, levandos, frezija.

Pagrindinės natos: muskusas, samanos.

4 vnt.

Namų kvapas Bispol "Cactus blossom" 50ml su natūraliais magnolijų lapais. Per stiebelį aromatingas skystis pakyla į lapelius ir apie 4 savaites skleidžia jausmingą kriaušių, sultingų apelsinų ir baltų gėlių kvapą, leidžiantį sukurti nepakartojamą atmosferą. Kildamas skystis intensyvina magnolijos lapų spalvą, sukurdamas ombre efektą. Aukštis - 18cm, skersmuo - 6.3cm.

Viršutinės natos: obuoliai, kriaušės, apelsinai.

Širdies natos: jazminas, baltosios gėlės.

Pagrindinės natos: kedro mediena, gintaras, vanilė.

3 vnt.

Namų kvapas Bispol Soft Lavender 50ml su natūraliais magnolijų lapais. Per stiebelį aromatingas skystis pakyla į lapelius ir apie 4 savaites skleidžia jausmingą levandų kvapą, leidžiantį sukurti nepakartojamą atmosferą. Kildamas skystis intensyvina magnolijos lapų spalvą. Aukštis - 18cm, skersmuo - 6.3cm.

 

Viršutinės natos: levandų žiedai, bergamotė.

Širdies natos: levandų lapai, medus.

Pagrindinės natos: muskusas, šviesi mediena.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.