Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Filtravimas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 2,00 €

Dėžutės

Aktyvūs filtrai

Magnetukas (4,5x14 cm)

1,00 €
2541 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai magnetukai fotokadrai 3 pajūrys. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas (4,5x14 cm)

1,00 €
1934 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai magnetukai fotokadrai 3 miestai. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas ovalus (5*7 cm)

1,40 €
109 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai ovalūs magnetukai supakuoti po 12vnt. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas stačiakampis (7*5 cm)

1,40 €
757 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai ovalūs magnetukai su Lietuvos atributika supakuoti po 12vnt. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas apvalus (D5 cm)

1,00 €
230 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai ovalūs magnetukai su Lietuvos kontūrais ir krepšinio fanais supakuoti po 20vnt. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas apvalus (D5 cm)

1,00 €
4026 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai apvalūs magnetukai su Lietuvos konturais gintaro pavidale supakuoti po 20vnt. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas apvalus (D5 cm)

1,00 €
1607 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai apvalūs magnetukai su Trakų pilimi supakuoti po 20vnt. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas ovalus (7*5 cm)

1,40 €
2061 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai ovalūs magnetukai su Trakų pilimi supakuoti po 12vnt. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas stačiakampis (7*5 cm)

1,40 €
1258 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siulo magnetus su Lietuvos krepsinio fanais (12vnt dezuteje). Siulome uzrasu pasirinkima lietuviu ar anglu kalbomis. Magnetus su Lietuvos atributika siulome su ivairiais gamtovaizdziais ir ivairiomis temomis. Tai puikus suvenyras primenantis silciausias akimirkas is atostogu Lietuvoje arba pristatantis jusu sali draugams uzsienyje.

Magnetukas (D5 cm)

1,00 €
33 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai apvalūs magnetukai su Lietuvos vėliava drugelio pavidale supakuoti po 20vnt. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.