Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Aktyvūs filtrai

Tortinė - padėklas (D26 H21cm)

49,50 €
1 vnt.

Tortinė - padėklas ant kojelės, metalinis, sidabro spalvos, pagrindas - veidrodis. Matmenys: skersmuo - 26cm, aukštis - 21cm. Stovo krašteliai pakelti į viršų, dekoruoti kristalų juosta. Ant šio padėklo bus eksponuojami visi naminiai kepiniai – nuo ​​paprastų sausainių iki elegantiškų pyragų.

Padėklas - polėkštė (36cm)

6,30 €
4 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 36cm. Skaidri, sidabro spalvos dekoracija padėklo kraštuose, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė EWAX (33cm)

3,90 €
6 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė EWAX. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, sidabro spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

4 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė Mondex Blanche Colours. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė (36cm)

6,30 €
1 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 36cm. Skaidri, aukso spalvos dekoracija padėklo kraštuose, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė (33cm)

5,70 €
6 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko, krokodilo odos raštai. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Tortinė - padėklas (D25 H15cm)

17,90 €
3 vnt.

Tortinė - padėklas ant kojelės. Matmenys: skersmuo - 25cm, aukštis - 15cm. Pagaminta iš kokybiško skaidraus stiklo, stovo krašteliai pakelti į viršų. Ant šio padėklo bus eksponuojami visi naminiai kepiniai – nuo ​​paprastų sausainių iki elegantiškų pyragų.

Tortinė - padėklas (D28 H9cm)

14,50 €
2 vnt.

Tortinė - padėklas ant kojelės Pasabahce Patisserie. Matmenys: skersmuo - 28cm, aukštis - 9cm. Pagaminta iš kokybiško stiklo. Stovo banguotas kraštelis nuleistas žemyn. Ant šio padėklo bus eksponuojami visi naminiai kepiniai – nuo ​​paprastų sausainių iki elegantiškų pyragų.

Tortinė - padėklas (D36 H14cm)

19,50 €
1 vnt.

Tortinė - padėklas ant kojelės Edwanex "Mrowka. Matmenys: skersmuo - 36cm, aukštis - 14cm. Pagaminta iš kokybiško stiklo. Stovo raštas primena skruzdėlių išraižytus tunelius, dekoratyvi, puošni kojelė. Ant šio padėklo bus eksponuojami visi naminiai kepiniai – nuo ​​paprastų sausainių iki elegantiškų pyragų.

6 vnt.

Tortinė - padėklas su stikliniu dangčiu "Pasabahce". Matmenys: skersmuo - 32.2cm, aukštis su dangčiu - 15.4cm. Pagamintas iš netoksiško aukštos kokybės stiklo, pasižymintis skaidriu paprastu ir rafinuotu dizainu. „Pasabahce“ produktų kokybė yra pripažinta ekspertų ir išsiskiria dideliu klientų patikimumu. Pagrindo kraštelis banguotas. Kad ir ką paserviruosite, su šiuo padėklu viskas atrodys šventiškiau.

5 vnt.

Tortinė - padėklas ant kojelės su stikliniu dangčiu "Cook Line". Matmenys: skersmuo - 29cm, aukštis su dangčiu - 22cm. Pagaminta iš kokybiško, idealiai skaidraus stiklo, atsparaus įbrėžimams. Pagrindas dekoruotas gėlių motyvais, kraštelis banguotas. Dangtis skaidrus, apsaugo nuo musių ar dulkių, taip pat nuo pažeidimų. Kad ir ką paserviruosite, su šiuo stovu viskas atrodys šventiškiau.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.