Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Aktyvūs filtrai

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

3,60 €
9 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, sidabro spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

3,60 €
2 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

6,50 €
4 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, baltos spalvos, su dekoruotu aukso spalvos kraštu, pagaminta iš plastiko, paviršius šiurkštus. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

5,70 €
13 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 2cm. Matinė, banguoti kraštai, aukso spalvos, pagamintas iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 35cm )

6,80 €
2 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 35cm. Baroko stiliaus ornamentai, sidabro spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 35cm )

6,70 €
5 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 35cm. Baroko stiliaus ornamentai, rudos spalvos, šiurkštus paviršius, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

5,50 €
1 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, banguoti kraštai, sidabro spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

5,50 €
7 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, banguoti kraštai, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas Mondex Lucas ( 30*30 cm )

23,00 €
2 vnt.

Veidrodinis padėklas Mondex Lucas serijos, kvadrato formos, aukso spalvos, su metaline sienele. Matmenys: 30*30cm, aukštis - 5cm. Padėklą galite naudoti kaip žvakidę, pagrindą kalėdinėms dekoracijoms kurti, taip pat ir skaniai kavai neštis. Dėl savo ekonomiško stiliaus jis puikiai tiks prie bet kokio tipo interjero.

Padėklas Mondex Lucas ( 34*34 cm )

25,50 €
3 vnt.

Veidrodinis padėklas Mondex Lucas serijos, kvadrato formos, aukso spalvos, su metaline sienele. Matmenys: 34*34cm, aukštis - 5cm. Padėklą galite naudoti kaip žvakidę, pagrindą kalėdinėms dekoracijoms kurti, taip pat ir skaniai kavai neštis. Dėl savo ekonomiško stiliaus jis puikiai tiks prie bet kokio tipo interjero.

11 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė Mondex iš Blanche serijos. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 2cm. Juodos spalvos, spalvoti monsteros lapai, blizgus, pagamintas iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

12 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė Mondex iš Blanche serijos. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 2cm. Matinė, banguoti kraštai, juodos spalvos, aukso ir violetinės spalvos linijos, pagamintas iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

1 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė Mondex iš Blanche serijos. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 2cm. Juodos spalvos, šviesos linijos, pagamintas iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

4 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė Mondex iš Blanche serijos. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 2cm. Juodos spalvos, aukso linijos, pagamintas iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.