Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Filtravimas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 3,00 €

Dėžutės

Aktyvūs filtrai

Magnetukas (4,5x14 cm)

1,00 €
2534 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai magnetukai fotokadrai 3 pajūrys. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas (4,5x14 cm)

1,00 €
1927 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai magnetukai fotokadrai 3 miestai. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas ovalus (5*7 cm)

1,40 €
74 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai ovalūs magnetukai supakuoti po 12vnt. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Magnetukas (D5 cm)

1,00 €
24 vnt.

Jusena didmeninei prekybai siūlo magnetus su Lietuvos kraštovaizdžiais. Suvenyriniai apvalūs magnetukai su Lietuvos vėliava drugelio pavidale supakuoti po 20vnt. Siūlome užrašų pasirinkimą lietuvių ir anglų kalbomis. Tiekiame platų suvenyrinių magnetų asortimentą: su Lietuvos atributika, įvairiais gamtovaizdžiais ir įvairiomis švenčių temomis.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.