Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Filtravimas

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 42,00 €

Dėžutės

Aktyvūs filtrai

4 vnt.

Vyriška odinė piniginė "Cavaldi", vertikali. Užsegama spaude, viduje 2 papildomi lapai kortelėms, dokumentams, piniginės nugarėlėje kišenėlė. Juodos spalvos. Matmenys: 12.5*9*2.5cm.

Piniginė su apsauga nuo RFID signalų, apsaugomos banko ir kredito kortelės, kuriose yra pavaizduotas bevielio kontakto simbolis.

1 vnt.

Odinė vyriška piniginė Pierre Cardin RFID. Atverčiama, rudos spalvos, metalinis ženkliukas "Pierre Cardin", lenkimo zona dekoruota įspaustais kvadratėliais. Viduje užsegamas vienas papildomas lapas kortelėms. Matmenys: 12*9*2.5cm. Piniginė su apsauga nuo RFID signalų, apsaugomos banko ir kredito kortelės, kuriose yra pavaizduotas bevielio kontakto simbolis.

1 vnt.

Odinė vyriška piniginė Pierre Cardin RFID. Atverčiama, juodos spalvos, metalinis ženkliukas "Pierre Cardin", lenkimo zona dekoruota įspaustais kvadratėliais. Viduje užsegamas vienas papildomas lapas kortelėms. Matmenys: 12*9*2.5cm. Piniginė su apsauga nuo RFID signalų, apsaugomos banko ir kredito kortelės, kuriose yra pavaizduotas bevielio kontakto simbolis.

3 vnt.

Odinė vyriška piniginė Peterson RFID. Atverčiama, juodos spalvos, dekoruota įspaustu Ukrainos herbu ir vertikalia vėliava, metalinis ženkliukas. Viduje atverčiamas vienas papildomas lapas kortelėms. Matmenys: 11*9*2.5cm. Piniginė su apsauga nuo RFID signalų, apsaugomos banko ir kredito kortelės, kuriose yra pavaizduotas bevielio kontakto simbolis.

2 vnt.

Odinė vyriška piniginė Peterson RFID. Atverčiama, verstos odos, rudos spalvos, dekoruota įspaustu Ukrainos herbu ir vertikalia vėliava, metalinis ženkliukas. Viduje atverčiamas vienas papildomas lapas kortelėms. Matmenys: 11*9*2.5cm. Piniginė su apsauga nuo RFID signalų, apsaugomos banko ir kredito kortelės, kuriose yra pavaizduotas bevielio kontakto simbolis.

3 vnt.

Verstos odos vertikali vyriška piniginė Always Wild RFID, be užsegimo. Viduje 2 papildomi lapai kortelėms, tamsiai mėlynos (artima juodai) spalvos , dekoruota horizontalių įspaustų taškučių linijomis. Matmenys:13*10*2cm. Piniginė su apsauga nuo RFID signalų, apsaugomos banko ir kredito kortelės, kuriose yra pavaizduotas bevielio kontakto simbolis.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.