Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Filtravimas

Kaina

Kaina

  • 3,00 € - 9,00 €

Dėžutės

Aktyvūs filtrai

Padėklas - polėkštė (33cm)

5,00 €
7 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė Canea. Matmenys: skersmuo - 33cm. Juodos spalvos su aukso spalvos pynėmis, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė (33cm)

6,00 €
7 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 3cm. Blizgi, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė (36cm)

6,30 €
4 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 36cm. Skaidri, sidabro spalvos dekoracija padėklo kraštuose, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė EWAX (33cm)

3,90 €
6 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė EWAX. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, sidabro spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

4 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė Mondex Blanche Colours. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė (36cm)

6,30 €
1 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 36cm. Skaidri, aukso spalvos dekoracija padėklo kraštuose, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė (33cm)

5,70 €
6 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko, krokodilo odos raštai. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė (32cm)

6,70 €
1 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 32cm. Blizgi, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

3,60 €
3 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, sidabro spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

6,50 €
2 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, baltos spalvos, su dekoruotu aukso spalvos kraštu, pagaminta iš plastiko, paviršius šiurkštus. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

5,70 €
7 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 2cm. Matinė, banguoti kraštai, aukso spalvos, pagamintas iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 35cm )

6,70 €
5 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 35cm. Baroko stiliaus ornamentai, rudos spalvos, šiurkštus paviršius, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

5,50 €
5 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, banguoti kraštai, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

11 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė Mondex iš Blanche serijos. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 2cm. Juodos spalvos, spalvoti monsteros lapai, blizgus, pagamintas iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

9 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė Mondex iš Blanche serijos. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 2cm. Juodos spalvos, aukso spalvos dekoracijos, pagamintas iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas....

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.