Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Filtravimas

Kaina

Kaina

  • 0,00 € - 59,00 €

Dėžutės

Aktyvūs filtrai

Taurių rinkinys Bohemia Quadro 6x340ml

45,00 €
1 vnt.

Krištolinis viskio taurių rinkinys Bohemia Quadro. Į rinkinį įeina 6 vienetai 340ml viskio taurių. Quadro yra labai rafinuoto dizaino kolekcija. Aukštos kokybės čekiškas gaminys. Pagaminta iš išskirtinio bešvinio krištolo stiklo, užtikrinančio puikų blizgesį ir ilgalaikį atsparumą. Galima plauti indaplovėje. Supakuota į stilingą dovanų dėžutę, kad būtų puiki dovana bet kokiai ypatingai progai.

2 vnt.

Krištolinių likerio taurių rinkinys Bohemia iš Waterfall kolekcijos. Matmenys: talpa 60ml, skersmuo plačiausioje vietoje, kojelės apačia - 5.8cm, skersmuo viršuje - 3.3cm, aukštis 18cm. Waterfall kolekcija pasižymi elegancija ir grakštumu, vertikalios linijos tarsi krentančio krioklio vanduo. Pagaminta iš aukštos kokybės krištolinio stiklo, tobulas skaidrumas ir nepaprastas blizgesys. Puiki, prabangi dovana.

1 vnt.

Krištolinių vyno taurių rinkinys Bohemia iš Waterfall kolekcijos. Matmenys: talpa 550ml, skersmuo plačiausioje vietoje - 9cm, skersmuo viršuje - 6.5cm, aukštis 24.5cm. Waterfall kolekcija pasižymi elegancija ir grakštumu, vertikalios linijos tarsi krentančio krioklio vanduo. Pagaminta iš aukštos kokybės krištolinio stiklo, tobulas skaidrumas ir nepaprastas blizgesys. Puiki, prabangi dovana.

124 vnt.

Vakuuminis kamštis vyno buteliui su laiko skale. Vakuumo pagalba šis kamštis izoliuoja vyną nuo oro, apsaugo nuo oksidacijos ir prailgina vyno šviežumą net iki 10 dienų. Naudojant laiko skalę, sandarinimo datą nustatykite pasukdami ratelį ant atitinkamos datos. Pagamintas iš netoksiško plastiko. Matmenys: skersmuo - 4.5, aukštis - 7.2cm. Paprastas naudojimas: uždėjus ant butelio, spauskite pakartotinai, kol užsivakuumuos; nustatykite datą; norėdami atidaryti - judinkinte pirmyn - atgal.

Elektrinis kamščiatraukis (D5 H24.5cm)

14,90 €
29 vnt.

Elektrinis vyno butelių atidarytuvas, pagamintas iš plastiko, belaidis, reikalingi 4 vnt. AA elementai, į komplektą neįeina. Į komplektą įeina folijos kandiklis, tvirtinasi kamščiatraukio apačioje. Matmenys: skersmuo - 5cm, aukštis - 24.5cm.

Lengva naudoti: su folijos kandikliu pašalinkite foliją. Kamščiatraukį uždėkite ant vyno butelio, paspauskite mygtuką žemyn ir visą kamščiatraukį, ir per kelias sekundes vynas bus atidarytas ir paruoštas vartojimui.

20 vnt.

Elektrinis vyno butelių atidarytuvas, pagamintas iš nerūdijančio plieno, belaidis, reikalingi 4 vnt. AA elementai, į komplektą neįeina. Skaidrus apačios korpusas ir Led melsva lemputė leidžia matyti kamščio pašalinimo procesą. Į komplektą įeina folijos kandiklis, tvirtinasi kamščiatraukio apačioje. Matmenys: skersmuo - 5cm, aukštis - 23.5cm.

Lengva naudoti: su folijos kandikliu pašalinkite foliją. Kamščiatraukį uždėkite ant vyno butelio, paspauskite mygtuką žemyn ir visą kamščiatraukį, ir per kelias sekundes vynas bus atidarytas ir paruoštas vartojimui.

2 vnt.

Krištolinių šampano taurių rinkinys Bohemia "Sterna" kolekcija. Matmenys: talpa 200ml, skersmuo - 9cm, aukštis 12.7cm. Stilingos ir skaidrios šampano taurės iš krištolinio stiklo ant dekoruotos kojelės ir stabilaus pagrindo. Pagamintos iš aukštos kokybės krištolinio stiklo, kuriame nėra švino. Krištolinis stiklas yra daug tvirtesnis nei paprastas stiklas, be to, laikui bėgant negelsta ir yra atsparus drumstumui. Galima plauti indaplovėje.

Taurių rinkinys Bohemia Bonita 6x450ml

23,50 €
2 vnt.

Krištolinių vyno taurių rinkinys Bohemia "Bonita" kolekcija. Matmenys: talpa 450ml, skersmuo viršuje 6.3cm, skersmuo plačiausioje vietoje - 9cm, aukštis 22.7cm. Stilingos ir skaidrios vyno taurės iš krištolinio stiklo ant ilgos, elegantiškos kojelės ir stabilaus pagrindo. Elegantiška, specialiai sukurta taurės forma, kurios dėka atsiskleidžia visas raudonojo ir baltojo vyno skonio gylis ir sodrus aromatas. Pagamintos iš aukštos kokybės krištolinio stiklo, kuriame nėra švino. Krištolinis stiklas yra daug tvirtesnis nei paprastas stiklas, be to, laikui bėgant negelsta ir yra atsparus drumstumui. Galima plauti indaplovėje.

Taurių rinkinys Bohemia Bonita 6x360ml

22,50 €
2 vnt.

Krištolinių vyno taurių rinkinys Bohemia "Bonita" kolekcija. Matmenys: talpa 360ml, skersmuo viršuje 5.7cm, skersmuo plačiausioje vietoje - 8.2cm, aukštis 22cm. Stilingos ir skaidrios vyno taurės iš krištolinio stiklo ant ilgos, elegantiškos kojelės ir stabilaus pagrindo. Elegantiška, specialiai sukurta taurės forma, kurios dėka atsiskleidžia visas raudonojo ir baltojo vyno skonio gylis ir sodrus aromatas. Pagamintos iš aukštos kokybės krištolinio stiklo, kuriame nėra švino. Krištolinis stiklas yra daug tvirtesnis nei paprastas stiklas, be to, laikui bėgant negelsta ir yra atsparus drumstumui. Galima plauti indaplovėje.

Taurių rinkinys Bohemia Bonita 6x200ml

22,50 €
3 vnt.

Krištolinių šampano taurių rinkinys Bohemia "Bonita" kolekcija. Matmenys: talpa 200ml, skersmuo viršuje 4cm, skersmuo plačiausioje vietoje - 6cm, aukštis 24.4cm. Taurės pagamintos iš krištolinio stiklo, kuris yra ne tik skaidrus, labai patvarus ir gražiai atrodo ant stalo, bet ir ekologiškas bei 100% perdirbamas. Produktą galima plauti indaplovėje. Bohemia Prestige gaminiai pasižymi savitu stiliumi, kiekvienas gaminys turi unikalų charakterį, kurio dėka prekės ženklas pelnė plačios auditorijos pripažinimą.

1 vnt.

Krištolinių viskio taurių rinkinys RCR iš Brillante kolekcijos. Matmenys: talpa 340ml, skersmuo viršuje 8cm, aukštis 9.5cm. Taurės turi storą dugną, kurio dėka stimuliuoja pojūčius mėgaujantis šiuo gardžiu gėrimu. Pagamintos iš RCR Luxion krištolo, vintažinės taurės pasižymi nepaprastu ryškumu ir skaidrumu. Stiklo pjūvio dizainas yra šviečiantis ir spindi lūžtančią šviesą.

Taurių rinkinys RCR Melodia 6x160ml

58,50 €
2 vnt.

Krištolinių šampano taurių rinkinys RCR iš Melodia kolekcijos. Matmenys: talpa 160ml, skersmuo viršuje 7cm, aukštis 22cm. Pagyvinkite savo namus rafinuotu „Melodia“ asortimentu. Pagaminta iš Luxion bešvinio krištolinio stiklo, kiekvienas kolekcijos elementas pasižymi įmantriu deimantiniu dizainu, spindinčiu nesenstančiu grožiu.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.