Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Aktyvūs filtrai

1 vnt.

Statulėlė - gulintis Besijuokiantis Buda. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio, turi svorio. Matmenys: 11*5.5cm, aukštis - 10.5cm.

Tai vienas iš septynių Laimės dievų (Hotei), gana plačiai garbinamas Rytuose. Tai bendravimo, linksmybių ir gerbūvio dievas, laikomas vargšų bei vaikų gynėju. Jis lemia žmonių likimus ir padeda įgyvendinti karščiausius jų troškimus.

Septyni laimės sėkmės Dievai

12,90 €
37 vnt.

Septyni laimės arba sėkmės Dievai (Šičifukudžin) - yra grupė dievybių iš Japonijos, Indijos ir Kinijos. Yra manoma, kad jie suteikia gerą lemtį arba sėkmę. Šių dievų grupės garbinimas yra žinomas taip pat dėl skaičiaus septyni svarbos Japonijos kultūroje, kuris yra geros lemties simbolis. Matmenys: stovelio - 28.7*4cm, aukštis - 4.5cm, aukščiausios statulėlės aukštis - 9cm, 4*4cm.

7 Dievai: Ebisu (Japonijos), Daikokuten (Indijos), Bišamonten (Indijos),  Bendzaiten (Indijos),  Fukurokudžiu (Kinijos), Džiurodžin (Kinijos) ir Hotei (Kinijos).

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.