Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Aktyvūs filtrai

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

3,60 €
13 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, sidabro spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

3,60 €
6 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

6,50 €
17 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, baltos spalvos, su dekoruotu aukso spalvos kraštu, pagaminta iš plastiko, paviršius šiurkštus. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

5,70 €
13 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm, aukštis - 2cm. Matinė, banguoti kraštai, aukso spalvos, pagamintas iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 35cm )

6,80 €
4 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 35cm. Baroko stiliaus ornamentai, sidabro spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 35cm )

6,70 €
5 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 35cm. Baroko stiliaus ornamentai, rudos spalvos, šiurkštus paviršius, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

5,00 €
2 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, sidabro spalvos su aukso elementais, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

4,90 €
1 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Kraštas dekoruotas reljefiniais angeliukais, grafito (antracito) spalva, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

5,50 €
11 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, banguoti kraštai, sidabro spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

4,60 €
8 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, aukso spalvos, kraštas dekoruotas, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 35cm )

5,00 €
13 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 35cm. Baroko stiliaus ornamentai, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Padėklas - polėkštė ( 33cm )

5,50 €
12 vnt.

Dekoratyvinė lėkštė - polėkštė. Matmenys: skersmuo - 33cm. Blizgi, banguoti kraštai, aukso spalvos, pagaminta iš plastiko. Produktas nėra skirtas liestis su maistu ir netinka plauti indaplovėje. Dekoratyvinės lėkštės naudojamos kaip pagrindas kuriant dekoratyvines kompozicijas, po stalo lėkštėmis arba kaip stalo puošybos elementas, žvakių padėklas.

Taurių rinkinys RCR Fusion 6x210ml

49,00 €
2 vnt.

Krištolinių vyno taurių rinkinys RCR iš Fusion kolekcijos. Matmenys: talpa 210ml, skersmuo viršuje 8.3cm, aukštis 19cm. Pagaminta iš Luxion bešvinio krištolinio stiklo, kiekvienas kolekcijos elementas pasižymi įmantriu deimantiniu dizainu, spindinčiu nesenstančiu grožiu.

Puodelis Carmani Loui Jover ( 380ml )

19,00 €
2 vnt.

Porcelianinis puodelis Carmani. Gaminys dekoruotas australų menininko Loui Jover kūrinio "Frida Kahlo" motyvu. Matmenys: puodelio skersmuo 8cm, aukštis 9cm, talpa 380ml. Tai menininkas, atviras atrasti naujas piešimo sritis. Piešimą jis traktuoja kaip begalinį nuotykį ir gyvenimo siekį.

Puodelis AffekDesign Kendal ( 230ml )

17,00 €
2 vnt.

Porcelianinis puodelis iš AFFEKDESIGN MONDEX Kendal kolekcijos. Lėkštutė juodos spalvos, puodelis baltos spalvos su juodomis leopardo dėmėmis, aukso spalvos šaukštelis ir ąselė. Matmenys: 230ml talpos, puodelio skersmuo - 8.5cm, ilgis su ąsele - 12.5cm, aukštis - 6cm, lėkštutės skersmuo - 15.5cm, šaukštelio ilgis - 12.5cm. NETINKA naudoti mikrobangų krosnelėje ir indaplovėje.

Padėklas Mondex Lucas ( 30*30 cm )

23,00 €
3 vnt.

Veidrodinis padėklas Mondex Lucas serijos, kvadrato formos, aukso spalvos, su metaline sienele. Matmenys: 30*30cm, aukštis - 5cm. Padėklą galite naudoti kaip žvakidę, pagrindą kalėdinėms dekoracijoms kurti, taip pat ir skaniai kavai neštis. Dėl savo ekonomiško stiliaus jis puikiai tiks prie bet kokio tipo interjero.

Padėklas Mondex Lucas ( 34*34 cm )

25,50 €
3 vnt.

Veidrodinis padėklas Mondex Lucas serijos, kvadrato formos, aukso spalvos, su metaline sienele. Matmenys: 34*34cm, aukštis - 5cm. Padėklą galite naudoti kaip žvakidę, pagrindą kalėdinėms dekoracijoms kurti, taip pat ir skaniai kavai neštis. Dėl savo ekonomiško stiliaus jis puikiai tiks prie bet kokio tipo interjero.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.