Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

8 37 3541730
8 686 55774

Rašykite

info@jusena.lt

Aktyvūs filtrai

Statulėlė arkliukas (8 cm)

1,50 €
83 vnt.

Arkliai (septintasis kinų zodiako ženklas) Feng Shui jau seniai siejami su karjeros sėkme ir verslo galimybėmis. Sėkmės monetos yra turto simboliai. Šias simbolikas sustiprina musės buvimas. Žodis „Fly-in“ kinų kalba skamba (Cāng Yíng), kuris reiškia „nuolat laimėk“. Matmenys: aukštis - 8cm. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio.

Statulėlė ožka monetos (4cm)

0,70 €
264 vnt.

Statulėlė - ožka ant laimingųjų monetų. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio. 3 modeliai. Matmenys: 4*2.5cm, aukštis - 4cm .

Pagal Feng Shui, ožka (aštuntasis kinų Zodiako ženklas) verslo intelekto ir proto ramybės simbolis. Ožka ant laimingųjų monetų aiškinama kaip lengvumas jūsų pinigų uždirbimo pastangose.

84 vnt.

Statulėlė - du arkliai, žirgai pakilę virš turtų luito. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio. Matmenys:11*2.5cm, aukštis - 6cm .

Pagal Feng Shui, arklys (septintasis kinų Zodiako ženklas) simbolizuoja atkaklumą, pasiekimus, ištikimybę, pergalę, galią, laisvę, greitį, sėkmę, pagarbą, ištvermę ir taiką bei valdžią. Sėkmės monetos, turtų luitas yra turto simboliai.

Statulėlė Du arkliai monetos (6.5cm)

2,50 €
50 vnt.

Statulėlė - du arkliai, žirgai šuoliuojantys virš sėkmės monetų. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio. Matmenys: 9.5*4.5cm, aukštis - 6.5cm .

Pagal Feng Shui, arklys (septintasis kinų Zodiako ženklas) simbolizuoja atkaklumą, pasiekimus, ištikimybę, pergalę, galią, laisvę, greitį, sėkmę, pagarbą, ištvermę ir taiką bei valdžią. Sėkmės monetos yra turto simboliai. Kelių žirgų bėgimas simbolizuoja partnerystę, šeimą ar bendrą jėgą.

198 vnt.

Statulėlė - arklys, žirgas šuoliuojantis virš sėkmės monetų. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio. Matmenys: 8.5*4.5cm, aukštis - 7cm .

Pagal Feng Shui, arklys (septintasis kinų Zodiako ženklas) simbolizuoja atkaklumą, pasiekimus, ištikimybę, pergalę, galią, laisvę, greitį, sėkmę, pagarbą, ištvermę ir taiką bei valdžią. Sėkmės monetos yra turto simboliai.

71 vnt.

Statulėlė - Trys bėgantys žirgai. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio. Matmenys: 14.5*5.5cm, aukštis - 9cm.

Pagal Feng Shui, arklys (septintasis kinų Zodiako ženklas) simbolizuoja atkaklumą, pasiekimus, ištikimybę, pergalę, galią, laisvę, greitį, sėkmę, pagarbą, ištvermę ir taiką bei valdžią. Grupinis žirgų bėgimas ar judėjimas simbolizuoja partnerystę, šeimą ar bendrą jėgą. Manoma, kad žirgai atneš pergalę, teigiamą energiją, sėkmę, verslo augimą.

Statulėlė arklys žirgas (6.5cm)

2,00 €
25 vnt.

Statulėlė - arklys, žirgas. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio. 4 modeliai. Matmenys: 8.5*3.5cm, aukštis - 6.5cm .

Pagal Feng Shui, arklys (septintasis kinų Zodiako ženklas) simbolizuoja atkaklumą, pasiekimus, ištikimybę, pergalę, galią, laisvę, greitį, sėkmę, pagarbą, ištvermę ir taiką bei valdžią.

Statulėlė arklys žirgas (6.5cm)

2,00 €
3 vnt.

Statulėlė - arklys, žirgas. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio. 2 modeliai. Matmenys: 8.5*3.5cm, aukštis - 6.5cm .

Pagal Feng Shui, arklys (septintasis kinų Zodiako ženklas) simbolizuoja atkaklumą, pasiekimus, ištikimybę, pergalę, galią, laisvę, greitį, sėkmę, pagarbą, ištvermę ir taiką bei valdžią.

2 vnt.

Statulėlė - Trys drambliai. Pagaminta iš akmens masės ir plastiko mišinio. Matmenys: 21*5.5cm, aukštis - 8cm.

Pagal Feng Shui dramblys simbolizuoja stabilumą, klestėjimą, puikią sveikatą, piniginę gerovę ir didelę sėkmę. Trys drambliai simbolizuoja dangaus, žemės ir žmogaus trejybę, jie prisidės ieškant harmonijos įvairiose gyvenimo srityse.

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais ir privatumo politika.